Chcete byť blond? Zosvetľujte postupne. Časť prvá...

Autor: Simon Štefanka | 13.4.2012 o 8:00 | Karma článku: 5,20 | Prečítané:  2588x

Zuzana je športový typ žienky, profesionálne robí triatlon a tomu zodpovedá aj jej účes. To znamená krátke, extravagantné vlasy, s ktorými nie je veľa roboty po vylezení z bazéna. Vždy keď sa príde ku mne strihať, špekuluje, čo by sme vymysleli nové. Tentoraz nás napadlo, že z nej urobíme blondínu, takú ako sa sluší a patrí... :) A tak sme sa do toho dali....

foto: BLONfoto: BLONfoto: BLONfoto: BLONfoto: BLON

FARBIČKY

No jo, urobiť z prirodzenej brunetky čistú blondínu nie je až také jednoduché. Doporučujem ísť na to postupne a vyberať také farby, ktoré nám neurobia "Fanta efekt". To znamená, aplikovať veľmi popolavé odtiene s patričným oxidantom. Určite to nepatrí do kúpeľne u vás doma, lebo to dopadne presne tak. Určite sa nedá počítať s tým, že po prvej návšteve kaderníka, bude z vás "Švédka".  Po druhej už to bude veľmi blízko. Takže teraz som dosiahol zosvetlenie o cca 3-4 tóny a vlasy nie su ani žlté, ani pomarančové. Interne som si to nazval "karamelový odtieň". Keď si pozriete druhú časť, predpokkladám o mesiac, bude výsledok už skoro dokonalý.... Trpezlivosť ruže prináša... :))

NOŽNIČKY

Čím kratšie tým lepšie. Ale dlhá ofina musí byť. Niečo ako Rihanna. To je zmýšľanie Zuzany. Tentoraz som sa však nožničiek ani nedotkol, keďže Zuzka bola u mňa na strihanie pred týždňom a tak nebolo čo strihať. Škoda, lebo ja rád používam nožnice... :)))

RADA NA ZÁVER

Kaderník vie najlepšie ako z vás urobiť blondínu. Verte mu a pripravte sa, že to nebude na počkanie. Vlasy je potrebné zosvetľovať "step by step". Ale iba v prípade, že chcete mať aj naďalej vlasy zdravé, blond farbu prirodzenú a bez "Fanta efektu".... :)

FOTO: Simon Štefanka
FARBA A STRIH: Simon Štefanka

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščák strávil noc za mrežami. Môže tam pobudnúť dlhšie

Po zásahu sa vzdal výkonných funkcií v Pente. Ostáva spolumajiteľom.


Už ste čítali?