Blond sem, blond tam, musí preč!

Autor: Simon Štefanka | 5.11.2010 o 8:30 | Karma článku: 10,57 | Prečítané:  4436x

"Tak ja teda neviem, ale páčia sa ti tvoje vlasy?", znela moja otázka. "Nie, veru nie...", prišla odpoveď. "Tak s tým musíme niečo urobiť!" zavelil som a začali sa diať divy... :)

foto: BLOND IS OUTfoto: BLOND IS OUTfoto: BLOND IS OUTfoto: BLOND IS OUTfoto: BLOND IS OUT

PROLÓG

Som kaderník a na ženy nazerám najmä cez vlasy, moja choroba z povolania... :) V Luckinom prípade mi v prvom rade padla do očí nie pekná a odrastená blond farba vlasov, potom krásne hnedé okále a ako posledné tenučký "chvostík", ktorý teda naozaj nepôsobil vzrušujúco. Čakalo ma veľa práce... :)

BLOND MUSÍ PREČ!

Luckina farba vlasov sa mi zdala: obyčajná, nudná, nepekná. A preto som sa snažil nájsť farbu, ktorá by vhodne doplnila a hlavne zvýraznila Luckine oči a ich farbu. Keďže sú čokoládovo hnedé, vychádzala mi ako najlepšia možnosť hnedá - tiež čokoládová. Ale aby som zabránil "nude" v celkovom vyznení účesu, kontúry okolo tváre a ofinu som predsalen nechal blond, aj keď o málo iný...

"CHVOSTÍKY" SA NENOSIA!

Žene, ktorá má husté, kvalitné a zdravé vlasy a túži ich mať dlhé, lebo je to žensky ženské :) a príťažlívé poviem iba: podstrihnúť každé štyri mesiace. Toto však Luckin prípad nie je a nikdy nebude. Rozhodol som sa tenučký chvostík odstrihnúť a vlasy odľahčiť jemným prestrihaním čím získali pohyb. Na záver som upravil už krátku ofinu.

EPILÓG

Strih, ktorý dodáva pri správnom stylingu objem a farba pôsobiaca "neprirodzene prirodzene".. :) To je výsledok Luckinej premeny. Lucka, ak bude chcieť mať vlasy upravené, bude musieť v každom prípade použiť guľatú kefu a fén. Končeky si môže jemne prežehliť. Tekuté tužidlo ku korienkom bude lepšou voľbou ako penové a gély, vosky, pasty radím nepoužívať. Určite treba hotový účes zafixovať jemným lakom.

Vizáž a líčenie: Mgr. Ivana Stanclová
Fotografie: Katarína Mrázková

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Vo svete píšu o nepresných testoch aj o výzve prezidentky

Únia sa môže Slovenskom inšpirovať, ak sa projekt podarí.


Už ste čítali?